ban2

Прошетка со Кендал Џенер низ нејзините плакари

Плакарот на Кендал Џенер во 360 степени

Модната библија Вог не води во виртуелна прошетка низ плакарот на Кендел Џенер. Видеото е настанато со помош на технологијата Google Daydream, а што се однесува до нејзините плакари, бидете подготвени за нешто спектакуларно. Имено познатата манекенка облеката ја чува во две импресивни простории во својот стан во ЛА –едната просторија е средена во стилот на грандиозните американски walk-in плакари во кои се крие вистинско дизајнерско богатство, додека другата е наменета за пробување на облеката, со неколку плакари каде исто така виси кул облека и големо огледало кое стои потпрено на ѕидот.

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?