ban2

Иако на прв поглед изгледаат како убавицата и ѕверот, а злите јазици би кажале дека и не изгледаат баш како добар пар, тие неодамна прославија три години брак и нивната љубов е како на првиот ден од нивната врска.

Милица и Бобан кај и да се појават се вистинска атракција. Бобан Марјановиќ е кошаркар и е висок 221 сантиметри и со својата висина е еден од највисоките спортисти во Европа. Тој веќе 10 години лудо е вљубен во Милица која е висока само 161 сантиметри.

Тие минатиот месец прославија три години од нивниот брак, а на Инстаграм се потсетија на најубавите моменти од нивната свадба во Белград.

Бобан во својата сопруга се вљубил на прв поглед кога ја сретнал на една роденденска забава, и откако му станала девојка, тие се неразделни.

Тие денес имаат два сина, Вук и Петар, а поради нивната разлика во височина често се мета на шеговите коментари. Но тие воедно се и еден од омилените парови на јавноста.

Фото: Инстаграм/Принтскрин

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?