ban2

Екс министерката за култура, Елизабета Канческа направи сообраќајка на раскрсницата кај градската болница.

beti soobrakajka 2

Никој не е повреден, а засега не е познато кој е виновен за сообраќајката.

beti soobrakajka 3

Беше повикана полицијата, а според она што можеше да се види, не е направена ниту голема штета.

timthumb 28 696x522

Фото: A1on.mk

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?