ban2

Војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон ги изненади сите свои сограѓани со еден потег со кој сите ги потсети на големото срце на принцезата Дајана.

Имено, сопругата на принцот Вилијам ги изненади сите кога се појави во една лондонска болница посетувајќи ги жртвите од стравичниот терористички напад што се случи неодамна во британската престолнина.

Кејт, облечена во син комплет се појави во болницата без најава и разговараше со медицинскиот персонал и пациентите. Како што пишуваат британските медиуми, оваа мајка на две деца внимателно ги ислуша тажните приказни на нејзините сограѓани кои беа жртви на нападот и им пружи утеха како што тоа некогаш го правеше и принцезата Дајана.

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?