ban2

Американските таблоиди веќе некое време на големо шпекулираат дека Гвен Стефани и нејзиното момче Блејк Шелтон ќе добијат бебе.

gwenstefani

Read more...

Поп пејачката Лејди Гага се сврши, а нејзиниот избраник е 17 години повозрасниот Кристијан Карино кој што има 48 години.

gaga

Read more...

Кралското семејство на почетокот од септември официјално соопшти дека Кејт Мидлтон и принцот Вилијам чекаат трето дете.

Read more...

Некои нејзината постапка ја сметаат за нормална, но некои не штедат зборови критикувајќи ја преку социјалните мрежи

Read more...

selenagomez

Големата љубов помеѓу Селена Гомез и Д Викенд очигледно не била толку голема. 

Read more...

Станува збор за поранешната пејачка на „The Pussycat Dolls“, 39 годишната Никол Шерцингер која сега е успешна соло пејачка.

Read more...

Еве како изгледа домот на една од најпознатите дами на светот

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?