ban2

Kejt Hadson

Во Светот медиумите на големо зборуваа дека откако се случи разводот на еден од најубавите холивудски парови, Анџелина Џоли и Бред Пит,прво се појави приказната дека глумецот Бред Пит и Кејт Хадсон се во врска.

Read more...

katty perry

Пејачката Кети Пери вели дека човечкото месо е најдобрата храна на светот, дека има „фин вкус“ и дека забранетите задоволства се секогаш највкусни. Таа во интервју за француско радио изјавила дека канибализмот е попопуларен отколку што мислат луѓето.

Read more...

Karin Dor

Германската актерка Карин Дор почина на 80-годишна возраст, во старечки дом во близина на Минхен. Веста за нејзината смрт на светските медиуми ја пренесе нејзиниот син.

Read more...

natalie portman

Холивудската актерка и оскаровка Натали Портман е наградена со израелската награда Генеза за 2018 година во знак на признание за посветеност во однос на социјалните прашања и длабоките врски со своите еврејски и израелски корени, наведоа организаторите.

Read more...

shakira

Популарната колумбиска пејачка Шакира, денес ги шокираше фановите на социјалните мрежи кога откри дека има сериозен здравствен проблем и дека поради тоа го откажува концертот во Германија.

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?