Катарина Ивановска е македонски топ-модел кој досега има снимано за Vog, Dolce & Gabana, Loran, Versache, Svarovski…“

Read more...

„Супер моделот Adriana Lima, го промовираше екстра моделот на градник од Victoria’s Secret, вреден 2 милиони долари.“

Read more...

„Познатата руска манекенка Irina Shayak, меѓу другото позната и по својата жешка врска со Christian Ronaldo, најави дека ќе го тужи шпанското издание на магазинот GQ.“

Read more...

Natalie Portman се ’откажа’ од John Galliano креативниот директор на куќата која што ја преставува, бидејќи тој пред некој ден имаше испад во јавноста во кој што ја пренесе својата антисемитска порака.“

Read more...

„Katy Perry повторно снимаше спот облечена во Diesel.“

Read more...

„Фина прилика за ’плакнење‘ на очите, гледајќи ја една од најатрактивните супер – модели во костими за капење – бикини!“

Read more...

„Овде е излишен секаков коментар, па така ќе ве оставиме само да уживате!! “

Read more...

Доколку сте водителка и никој не ја забележува вашата емисија, не нервирајте се, бидејќи го имаме решението за вас.

Read more...

„Еве, се случи и тоа......“

Read more...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?