ban2

„ Amy Winehouse беше позната по 2 работи: нејзиниот моќен алтовски вокал и историјата со користење на наркотични средства. “

Read more...

„Kate Middleton имаше Marilyn Monroe момент пред група војници, на еден воен аеродром во Канада.“

Read more...

„На премиерата на филот Bad Teacher Cameron се појави со своето бившо момче Timberlake.“

Read more...

„Ана Курникова ја продава својата куќа во Мајами вредна 9,4 милиони долари.“

Read more...

„Според српскиот портал Блиц, Карлеуша на својот настап на Ада Циганлија, покрај новото осветлување, озвучување и музика ќе ги покаже и своите џиџит нови гради.“

Read more...

„Alessandra Ambrosio не престанува да го привлекува вниамнието на себе.“

Read more...

„По медиумите се појавија слики од најновата есенска кампања на попопуларниот бренд Chanel.“

Read more...

„Трка Gumball 3000 Rally 2011 која што е позната по тоа што во неа учествуваат најбогатите и најлудите луѓе од целиот свет со своите ултра брзи и скапи коли пак помина низ Хрватска.“

Read more...

„Погледнете го овој едиторијал во кој Izabel Goulart со уште неколку модели позираат за V Man Magazine.“

Read more...

„Среќната вест за сите оние што се разочараа кога во 2007 Жизел ја напушти Victoria’s Secret е тоа што таа ќе лансира своја линија на долна облека на 25 мај и ќе се врати во светот на луксузните градници и гаќички.“

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?