Фино заоблената и атрактивна Англичанка предизвикуваше вкочанети погледи и отворени усти додека се шеташе по песочните бразилски плажи во своите нови бикини.

Read more...

Популарниот женски магазин Vanity Fair, пред неколку дена ја покажа насловната страна на новиот број што ќе излезе, на кој се дадени новите водечки дами во филмската индустрија. Која од нив има најмногу да понуди?

Read more...

Погледнете како изгледаат моделите на Victoria’s Secrets пред и по шминкање на нивните слики во фотошоп.

Read more...

alt

Тетоважите претставуваат фетиш којшто луѓето не ретко си го дозволуваат и потоа тоа останува со нив целиот нивен живот.

Read more...

Се спрема да се издаде гламурозен календар за костими за капење и ние ви даваме мал preview за она што треба да го очекувате....

Read more...

alt

Victoria Beckham одбива да се приклучи на Spice Girls за Олимписките игри во Лондон 2012.

Read more...

Откако магазинот Esquire ја избра за најсекси жена на светот, Ријана се враќа уште посекси во новата кампања за долна облека и џинс на EMPORIO ARMANI.

Read more...

Една од најпознатите поп диви на денешницата ќе продуцира ТВ шоу во кое ќе бара нови таленти – дизајнери.....

Read more...

Seal во емоционално интервју призна дека се уште е вљубен во Heidi Klum...

Read more...

Гламурозните жени и девојки од Hollywood се едни од оние на кои луѓето (барем повеќето) најчесто им се диват или пак завидуваат на нивниот беспрекорен изглед.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?