Јасно е дека Rihanna нема фобија од височини – што јасно го покажува на сите додека си ручка покрај прозорот на небото на Tokyo…

Read more...

Секое заедничко појавување на Ангелите во јавноста е вест која што месеци (па и со години) кружи низ светот, како некое си ново, модно откровение.

Read more...

Сестри си се сестри. Но, која е повеќе шик и на која поубаво и стои фустанчето?

Read more...

38 годишниот пејач објави во четвртокот на неговиот официјален блог дека неговата сопруга Ayda Field е бремена.

Read more...

Една од најпосакуваните жени на планетата, Megan Fox го очекува своето прво дете, така барем кажуваат рапортите од САД.

Read more...

Во Америка веќе некое време постои едно ривалство помеѓу главната актерка на новиот филм The Hunger Games, Jennifer Lawrence и Kristen Stewart која што глумеше во Twilight.

Read more...

Честопати е кажано дека Hollywood е игра која што ја контролираат жените, а читателите на AskMen.com и официјално го ’забетонираа‘ тој став, откако ја изгласаа Sofia Vergara за најпосакувана жена за 2012 година, во изборот на ’Топ 99 најпосакувани‘.

Read more...

Погледнете го стилот на жената која што еден ден треба да биде кралица на Англија.

Read more...

Втората најпозната компанија за неалкохолни пијалоци Pepsi, лансира сосема нов продукт, а за прво заштитно лице ја земаа ни повеќе ни помалку, туку Nicki Minaj.

Read more...

Најпознатата секс бомба од реалните шоуа доживеа непријатно изненадување за време на промоцијата на нејзиниот нов парфем...

Read more...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?