Овие сцени од позади стејџот на снимањето на Lady Gaga за насловната страна на најновиот број на Vogue кои што денес излегоа на интернет, покажуваат само колку четкање е потребно за да се направи тој hair style…

Read more...

Глaмурозната девојка од светот на реалните шоуа, модните писти и воопшто џет сетот, арчи илјадници и илјадници фунти на коњи – се со цел да успее да влезе во британскиот тим за олимписките игри во Rio 2016 година...

Read more...

Не, убавата Kim не беше уапсена поради предизвикување премногу внимание во јавност или пак за премногу добар задник...ова се случи во сценариото за новата епизода на “Drop Dead Diva”…

Read more...

Brad Pitt и Angelina Jolie, парот чија што венчавка се најавува и очекува на големо, деновиве го одбираа пиењето кое што ќе се служи на свечената вечера на денот на свадбата...

Read more...

Поранешната ’Пријателка‘ и бивша на Brad Pitt, Jeniffer Aniston веќе не е на ’пазарот на слободни жени‘...

Read more...

Во сцени од Keeping Up With The Kardashians, раперот Kanye е снимен како бара од својата девојка Ким да се ослободи од сите нејзини стари алишта, во замена за нови светски трендови кои ќе ги бира тој за градење на нејзиниот нов имиџ.

Read more...

Само кратко време после фотосесијата за колекцијата на H&M за долна облека за мажи, Becks не застанува, туку продолжува со рекламна кампања во која го промовира својот најнов парфем за мажи...

Read more...

Освојувачката на Оскар, актерката Hilary Swank се раздели со дечкото со кого беше заедно последните пет години, агентот John Campisi...

Read more...

Често аргументот кој се користи за да се одбрани прекумерната употреба на Photoshop во реклами и списанија е дека секој - и навистина мислиме СЕКОЈ - знае дека сликите кои ги гледаме не се реални. Истото важи и за жолтиот печат, иако нереалноста доаѓа од различен извор во целост.

Read more...

Најпознатиот Hollywood-ски пар, Brad Pitt и Angelina Jolie ги ’пуштија искрите‘ во јавноста за нивната венчавка која се наближува, со тоа што ќе прават интимно парти овој викенд во нивниот дом во Франција...

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?