ban2

Катарина Ивановска се појави на насловната на магазинот Woman.

Read more...

Откако пред неколку недели турската актерка Мерием Узерли позираше за турскиот Вог во пози кои многу потсетуваат на популарната актерка Бриџит Бардо, тоа сега го направи и ѕвездата од хит серијата „Чувари на плажата“.

Read more...

Погледнете го овој супер секси фустан од Gucci кој што го носеше атрактиваната манекенка Rosie Huntington-Whiteley на LACMA 2012 Art + Film забавата.

Read more...

На секоја од нас може да ни се случи потполно да ги промашиме комбинациите и да облечеме нешто во што нема да се чувствуаме пријатно, нели?

Read more...

На вчерашното доделување на наградите „Најжена на годината“ според познатото женско списание Cosmopolitan во Лондон, се појавија многу познати ликови, од кои секоја сакаше да се истакне со беспрекорноста во елеганцијата...

Read more...

Катарина Ивановска се појави на насловната на магазинот Woman.

Read more...

Вампирот кој неодамна го доживеа најлошото искуство што може да му се случи на еден маж (целиот свет дозна дека саканата му набива рогови), твитуваше дека ги мрази луѓето, но ги сака кучињата.

Read more...

Султанката Хурем како Елизабет Tејлор!

Read more...

Баш кога во последно време оставаше впечаток дека бурното минато е само дел од минатото, убавата поп ѕвезда Christina Aguilera дава изјави кои и тоа како потсетуваат на ’оние‘ денови, велејќи: „Не сакам да носам гаќички.“

Read more...

Бившиот агент на најбараниот андроген модел во светот, Метју Андерсон, открива дека Андреј Пејиќ заработува и до 50.000 долари од само една модна недела.

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?