Таа со својот изглед никако не се вклопува во холивудските стандарди

Read more...

dikpario

Младата манекенка Џулијeта Перкинс во последно време голем дел од светските медиуми ја поврзуваат со актерот Леонардо Ди Каприо.

Read more...

brad pitt

Помина повеќе од една година откако славниот холивудски пар Бред и Анџелина објавија дека се разведуваат.

Read more...

Justin Bieber Selena Gomez

Важат за еден од најозборуваните светски музички ѕвезди. Изминативе неколку недели мега популарните пејачи Селена Гомез и Џастин Бибер многупати беа фотографирани заедно, но најновите фотографии потврдуваат дека тие ја обновиле својата врска.

Read more...

Miranda Kerr

Светски познатиот топ модел Миранда Кер очекува дете со младиот милијардер Еван Шпигел.

Read more...

Бред Пит (53)и Анџелина Џоли (42) се разделија пред повеќе од година дена

Read more...

Познатата актерка пред неколку дена во Рим прими важна награда за досегашното достигнување во филмската индустрија, па објасни зошто тоа и значи многу, но зборуваше и за скандалот во врска со продуцентот Харви Вајнштајн кој што ја тресе филмската индустрија со месеци.

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?