Не е тајна дека Лео е слаб на долгоноги убавици

Посебна слабост му се ангелите на Викторија од кои досега минимум 10 завршиле во неговата постела. Првиот ангел што го освои неговото срце беше Бриџет Хал и тоа во 1994 година кога и двајцата беа тинејџери, а на пописот се имињата како Наоми Кемпбел, Жизел Бундшен, Бар Рафаели и Ева Херцегова.

Но по се изгледа дека уште еден ангел падна на неговиот шарм. Овој пат во прашање е 20-годипната Камила Морон од која е постар 23 години. Според американските медиуми тие многу време поминуваат заедно, а биле видени и во шопинг. Тие се запознале на еден настан во Швајцарија, а биле видено заедно и во нејзиниот дом во Лос Анџелес.

Камила е родена Аргентинка и во својата кариера веќе има красено насловна страна на Вог, а успешно плови и во актерските води.

Таа досега се има појавено во два филма, а по ова нема да се изненадиме и ако во блиска иднина добие и некоја позначајна улога.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?