Необично издание на познатата дизајнерка

Викторија пред повеќе од 17 милиони обожаватели сподели фотографија на која позира во бизарна божиќна комбинација. Таа им го честиташе на своите обожаватели Денот на благодарноста но сите беа запрепастени од нејзиниот фустан украсен со пердуви, поради што многумина помислија дека се маскирала во мисирка која е неизоставна за овој празник. Сепак, креацијата што ја носи Викторија не е вистинска, туку е дело на Фотопош, а тоа дека се попишмани што ја објави го докажа и со нејзиното експресно отстранување од Инстаграм.

Инаку, познатата британска дизајнерка во една пригода изјави дека не се облекувала неприкладно се додека не станала дел од „Spice Girls“. „Мојата мајка никогаш не би ми дала да излезам од дома така облечена“, призна таа во нејзиното неодамнешно интервју за британското издание на магазинот Вог, потсетувајќи се на некои минати времиња.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?