Помина повеќе од една година откако славниот холивудски пар Бред и Анџелина објавија дека се разведуваат.

brad pitt


Беше прашање на време кога двајцата ќе најдат нова љубов. Иако се шпекулираше дека Анџелина нашла ново момче, непознат филантроп од Англија, од друга страна се шушкаше дека и Бред има нова жена во својот живот, а сега е откриен и нејзиниот идентитет.


Инаку станува збор за Шарлот Казираги, второто дете на принцезата Каролина од Монако. Таа е деветта во редот наследници на престолот, е доста популарна и во модната индустрија. Таа има 31 година и е амбасадорка на брендот Гучи, а пишува и за многу модни магазини.

charlot

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?