ban2

И таа може да погреши

Ева Лонгорија за разлика од повеќето познати дами како да не се труди премногу да го сокрие недостатоците, туку најважно и е да се чувствува удобно и комфорно. Таа тоа ни го покажа и со нејзината последна комбинација во која носеше спортски комплет во сивкаста нијанса кој потсетува на гламурозни тренерки со широки ногавици, но кој дефинитивно НЕ е најдоброто решение за неа. Имено, во прашање е популарниот „оверсајз“ крој кој не стои баш најдобро на девојки со ниска градба, особено ако долниот дел од телото е нешто покрупен, како што е случајот со познатата латино убавица. Тренерката е интересна токму поради кројот, но истиот допринесе Ева да изгледа поситно и пошироко.

Па, што мислите вие за ова издание на Ева?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?