Еве како изгледа домот на една од најпознатите дами на светот

Џенифер Лопез го продава својот раскошен пентхаус на Менхетен, а тоа воедно е и една од ретките можности да ѕирнеме и да видиме како изгледаат просториите во која познатата пејачка и актерка го минува своето слободно време. Станот се наоѓа во зграда која датира од 1924 година и гледа на Медисон Сквер Парк. Во текот на 2013 целосно завршен е процесот на реставрација, а Лопез одлучи да го купи пентхаусот кој е со големина од 600 метри квадратни и дополнителни 300 метри отворен простор. Во зградата има сопствена теретана, а до становите ве носи лифт. Па погледнете како изгледа дом кој се продава 27 милиони долари ...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?