Таа знае како од едноставните парчиња да го извади максимумот

Откако во Њујорк отвори канцеларија која функционира како „шоурум“ познатата модна креаторка постојано е на релација Њујорк-Лондон. Овој пат ја видовме како доаѓа во Големото јаболко на конференција на американското издание на модниот магазин Вог. Таа за оваа пригода носеше интересни „baggy“ фармерки во комбинација со црна ролка која ја носеше ставена во фармерките и црни полусјајни чизми со високи потпетици.

Па, дали ви се допаѓа ова издание на Викторија?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?