Вистински шок комбинација

Познатиот модел Кејша Ка’иру на доделувањето на „BET Hip Hop“ наградите во Маjами се појави во светкав комбинезон залепен за телото кој максимално ги истакна нејзините облини и кој го носеше во комбинација со светкави чизми. Таа целиот стајлинг реши да го зачини со впечатлива шминка што само допринесе да биде најзабележаната гостинка на настанот. Но и покрај тоа што изгледаше мошне самоуверено, според модните критичари, а и според нас, ова е едно од најлошите изданија на црвениот килим што сме го виделе досега.

Што мислите вие?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?