Модна блогерка во впечатливи панталони

Познатата германска блогерка и вљубеничка во модата Каро Даур на ревијата на Џамбатиста Вали во Париз се појави во мошне интересно издание. Каро која важи за една од најпопуларните германски блогерки за овој настан избра впечатлив стајлинг за кој ви е потребна одредена доза на самодоверба. Имено таа носеше џемпер и мантил во сина сјајна нијанса, а погледите дефинитивно ги привлекуваше со проѕирните панталони од тил кои дополнително се зачинети со кристали. Под транспарентните панталони Каро носеше бермуди со висок струк.

На следната страна погледнете уште неколку комбинации на оваа девојка која е главна ѕвезда во многу street style галерии.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?