Оливија ни покажа уште едно совршено издание

Една од најпознатите светски трендсетерки Оливија Палермо со неподнослива леснотија ги комбинира сите модни трендови. Таа секогаш изгледа беспрекорно, а нејзините комбинации се одлична инспирација за многу девојки ширум светот. Во едно такво издание се појави и на ревијата на „Paul and Joe“ во Париз. Таа за оваа пригода избра фантастичен аутфит составен од црни кожни панталони, црна блуза и шик чизми до глужд додека целата комбинација ја „подигна“ со сако во силна розова боја со кое додаде посебен шмек.

Па, што велите за ова издание на познатата трендсетерка?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?