ban2

Најпровокативното издание на Меланија

Првата дама на Америка го покажа своето најжешко издание досега. Таа и досега покажа дека совршено владее со модниот свет и што е најважно , дека ги слуша сугестиите што го покажа откако беше критикувана за време на посетата на настраданите од елементарните непогоди кои се случија во последниве месец дена во Америка. Таа нејзините стајлинзи ги осмислува во соработка со дизајнерот Харви Пиер, а овој пат наместо елегантна женствена комбинација ни покажа како изгледа кока кокетира со нејзиниот сексапил.

Имено, како домаќинка на прославата „Hispanic Heritage Month“  со која во САД им се одава почест на нивното хиспано наследство и на латино културата убавата Првата дама на Америка се појави со тесно црвено здолниште со висок струк и со потписот на дизајнерката со венецуелски корени, легендата на американската модна сцена, Каролина Херера. Таа целата комбинација ја зачини со високи потпетици од модната куќа „Manola Blahnik“ и бела тесна блуза од кашмир со која ги нагласи облините и стана главна тема на денот.

Повеќе фотографии на следната страна >>

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?