ban2

И покрај тоа што ваков модел ретко која Македонка би се осмелила да носи, Сиена би можела да предомисли многу девојки

Сиена Милер ни одржа лекција како да носиме тренди модел кој е достоен за холивудските журки, а кој можете да го најдете и по пристојна цена. Имено станува збор за комбинезон од парискиот моден бренд „Rouje“ чија цена е нешто помала од 200 долари. Комбинезонот можеби на прв поглед ќе ве потсетува на пижама, но овие модели се мошне популарни меѓу познатите трендсетерки, а Сиена ни покажа одличен стајлинг. Та го носеше со пуштена коса, минималистички нараквици и сандали кои потполно се вклопија со комбинезонот.

Па, што велите за ова издание на Сиена?

Познатата американска убавица постојано носи фустани кои можеме да си ги дозволиме и ние >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?