Џиџи Хадид ги воодушеви сите со овие високи платформи

Познатата манекенка деновиве работеше со полна пареа на Модната недела во Њујорк, а од сите нејзини street style изданија посебно внимание привлече со необичните патики. Во прашање е модел од Reebok со изразито големи платформи кои совршено ја заокружија оваа црно бела комбинација на манекенката. Платформите се популарни во последните неколку сезони, а Џиџи веќе неколку пати беше видена во нив. Но досега ја немаме видено баш во едно вакво спортско рок издание со толку високи платформи. 

Покрај патиките, Џиџи носеше и бела маица од Прада и кожни црни панталони...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?