Нејзините сандали се полн погодок ...

Кортни Кардашијан и покрај тоа што летото е при крај, се прошета во елегантни црни сандали со кои го привлече вниманието на жените од целиот свет. Станува збор за модел направен од испреплетени ремени кои не треба да се закопчуваат, туку нозете треба само да се „опкружат“ со овие „необични“ ленти и подготвени сте за прошетка.

Покрај стејтмент сандалите носеше и краток мантил со впечатлив дезен, а под него се наѕираше нешто што, имајќи ги во предвид нејзините претходни изданија, би можело да биде црн шорц. Таа со оваа комбинација се прошета деновиве низ Калифорнија и покажа дека во нејзиното семејство, покрај сестрата Кендал Џенер има најмногу стил.

Па, што велите за ова шик издание на познатото ТВ лице?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?