Најубавата жена на светот не остави без сон!

Моника Белучи (52) веќе добро гази во шестата деценија но тоа како воопшто да не влијае на нејзиниот сексапил. Тоа можеме да го видиме и од следнава фотографија на која самоуверено позира во мокар фустан кој е потполно проѕирен и многу малку остава на фантазијата.

Актерката со овие провокативни фотографии по кој знае кој пат ги воодушеви мажите од целиот свет со своите познати облини. Претпоставуваме дека станува збор за сцени од некој нов филм кој со нетрпение чекаме да го погледнеме.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?