Идеална комбинација која во прва прилика ќе ја пробаме

Познатата актерка и успешна деловна жена ќе стане мајка по трет пат, а од ден на ден изгледа се поубаво и поубаво. Но и покрај тоа што е бремена, нејзините комбинации се уште се едни од оние кои радо би ги копирале, а така беше и овој пат кога се прошета во фантастично издание на ревијата на Ребека Минкоф . Станува збор за шик рок комбинација сочинета од долг бел „бохо“ фустан и црна рокерска јакна со нитни. Комбинацијата е заокружена со рефлексни очила за сонце, мала црна чанта и пуштена, благо виткана коса на која се истакнуваат прекрасните прамени, а додека шминката е во кафеави тонови.

Па, дали ви се допаѓа ова издание на Џесика Алба?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?