Изгледа прекрасно, а полека гази кон седмата деценија!

Шерон Стоун деновиве ги освои сите кога во прекрасно издание се прошета низ Вечниот град. Од нејзиниот црвен фустан, па се до оверсајз обетките – сé е на свое место, а тука е и нејзината препознатлива насмевка. Актерката и покрај годините, се уште изгледа секси и неодоливо, а кога е во прашање стилот многу помлади колешки не можат ни да и се приближат.

Шерон при посетата на Рим носеше долг црвен фустан со длабоко деколте во комбинација со црвени сандали со платформа, големи обетки и црна чанта со која направи мал, но сосем доволен контраст. Ако на ова ги додадеме и кратката messy фризура и очилата за сонце ќе добиеме шик комбинација поради која навистина и симнуваме капа.

Шерон Стоун во комбинација која е совршена за преодниот период >>

Браво!

Шерон Стоун и на 59 се соблече и изгледа неодолив >>

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?