Наместо за фризурата, сите зборуваат за нејзиниот фустан ...

Ким Кардашијан во градот кој никогаш не спие се прошета со новата платинеста боја на коса, но повеќе од фризурата внимание привлече со провокативниот фустан од латекс што го носеше. Таа во ова издание се појави на ревијата на Том Форд, а фустанот беше толку тесен што навистина не ни е јасно како познатата старлета успеа да се „пикне“ во него.

Погледнете како изгледаа и останатите познати гостинки ...

Па, дали Ким изгледа подобро од овие дами?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?