Пенелопе во прекрасно издание

Пенелопе Круз се појави на црвениот килим на Филмскиот фестивал во Венеција на промоцијата на нејзиното најново остварување „Loving Pablo“ . Таа изгледаше величествено во фустанот за кој сите зборуваат. Имено, познатата шпанска актерка се обиде да изгледа беспрекорно во долгиот фустан кој е дел од новата колекција на Atelier Versace. Креацијата изгледа драматично поради длабокиот шлиц зачинет со пердуви, а Пенелопе го носеше во комбинација со сребрени сандали со високи потпетици со кои дополнително го нагласи виткото тело.

Па, што велите за ова издание на убавата актерка?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?