Познатата актерка Никол Кидман во одлично издание на црвениот килим

Таа на австралиската премира на новата серија Top of the lake: China Girl носеше романтичен фустан во боја на кожа со потписот на генијалниот Зухаир Мурад. 

Моделот е со долги ракави и со средна должина, а посебно внимание привлекува „јаката“ која исто така е направена од тил. Познатата актерка дополнително ја нагласи нејзината витка половина со сребрен ремен, додека целата комбинација е зачинета со децентни nude сандали, подигна руса коса и впечатлив црвен кармин на усните.

Омилените црвени кармини на познатите ИТ девојки, но и карминот кој мора да го имате во вашата козметичка чанта

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?