Голи брадавици се во мода?

Откако најпрво ги прошета брадавиците додека беше на шопинг заедно со Хејли Болдвин (како бре не и е срам?!), таа го направи тоа повторно, и овој пат изгледаше дури и подобро. Познатиот модел носеше опасни високи потпетици кои воедно се и екстремно симпатични со нивната барби розова нијанса, проѕирна блуза со цветен дезен од Arrive, тексас шорцеви со средна должина (какви вчера носеше Бела Хадид) и торбичка од Луј Витин.

Што би се случило ако овие девојки ги „ослободат“ брадавиците и се прошетаат низ центарот на Скопје? Па, потоп најверојатно!

Па, дали ви се допаѓа Кендал во ова издание?

Погледи ги најдобро облечените личности за оваа недела >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?