ban2

Погледнете го ова секси издание на ќерката на Синди Крафорд

Каја Гербер е познат модел, впрочем како што беше и нејзината мајка, Синди Крафорд во младоста. Но таа изгледа прекрасно и во нејзините секојдневни кежуал комбинации. Овој пат беше фатена на улиците во Холивуд во едно урбано летно издание со кое ги истакна нејзините долги нозе кои дефинитивно ги има наследено од нејзината мајка.

Таа носеше едноставна бела блуза со долги ракави и краток шорц кои се маст-хев секоја летна сезона, а претпоставуваме дека и вам ви се омилени кога температурите надвор се +35. Симпатичната тинејџерка ги носеше во комбинација со кафеави мартинки.

Па, дали ви се допаѓа ова секси бунтовничка комбинација?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?