И една под најпознатите ИТ девојки знае да направи грешка

Оливија Палермо се појави во необично издание на ревијата на Џамбатиста Вали во Париз со кое непријатно ги изненади сите. Имено, познатата модна икона овој пат успеа да направи неверојатна модна грешка – таа се појави во раскошен, бајковит фустан направен од преубава тантела во боја на слонова коска и со крој кој потсетува на викторијанскиот стил, но кој го носеше во комбинација со необични, груби црни оксфордки.

Па, дали ви се допаѓа ова издание на Оливија?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?