Топ комбинација на Сиена Милер

Погледнете го ова фантастично party издание на познатата ИТ девојка. Црни миди фустан со потписот на Chloé со специфични украси и детали – златни синџири кои се испреплетуваат во предниот дел. Целата комбинација дополнително е подигната со нејзините преубави „edgy“ сандали во црна боја, оверсајз чанта и малку разбушавена фризура.

Па, дали ви се допаѓа ова издание на Сиена?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?