ban2

Ријана во ново неочекувано издание ...

И додека сите на ревијата на Dior Cruise изгледаа елегантно и отмено, познатата ѕвезда се појави во бунда во комбинација со фармерки и робусни чизми. Бундата што ја носеше е од прикажаната колекција, а пејачката ја вклопи во каубојски стил – во комбинација со фармерки, рамни чизми, каубојски шешир и чанта со потписот на Dior, но и со најразлични парчиња накит.

Па, што велите за ова „каубојско“ издание на Ријана?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?