Памела Андерсон во прекрасно издание

Памела Андерсон во секси металик фустан беше во центарот на вниманието на премиерата на новиот филм „Чувари на плажата“. Токму Памела е заслужна што култната серија од деведесеттите беше омилена на многумина, а овој пат со нејзиниот металик фустан до подот познатата секс бомба изгледаше фантастично, посебно поради овој детаљ.

Имено, Памела на црвениот килим се појави речиси без трошка шминка на лицето. Таа го покажа својот младолик изглед и феноменалното тело во овој тесен фустан со кој изгледаше сензационално истакнувајќи го во преден план бујното деколте и нејзиниот извонреден сексапил како во нејзините најдобри години.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?