ban2

Малиот проѕирен фустан во сребрена боја е вистински избор за сите дами кои имаат совршено тело и раскошни облини.

Фустанот со кристали кој го носеше познатата латино дива Џенифер Лопез во емисијата „The Late Late show“ совршено ги истакна нејзините атрибути. Џенифер (48) изгледа прекрасно во него иако станува збор за модел со кој многу лесно можете да погрешите. Но прекрасната Џенифер очигледно, и покрај годините, нема проблем да носи вакви атрактивни креации. И потоа во истата емисија се појави и нејзината 29 години помлада колешка, актерката Ариел Винтер која исто така изгледаше фантастично во овој фустан.

Па, што мислите, на која од овие две дами и стои подобро овој фустан?

Овие фустани им стојат добро само на жени кои имаат совршено тело >>

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?