Попи Делевињ во фантастично издание

Погледнете го ова стејтмент издание на познатата манекенка. Станува збор за комплет во црвена боја зачинет со интересен животински дезен и со потписот на Роберто Кавали. Русокосата Попи овој одличен комплет од сако и панталони го носеше така што под горниот дел и се гледаше градникот, но онака суптилно и на начин кој воопшто не изгледа вулгарно. Комбинацијата е зачинета со сандали со поприлично високи платформи и интересна златна огрлица, додека целиот стајлинг дополнително е „подигнат“ со малата портокалова чанта и впечатливиот црвениот кармин кој на нејзиното лице изгледа фантастично.

Па, дали ви се допаѓа оваа комбинација на Попи?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?