matte

Симпатичната Кејт Холмс ги воодушеви сите со ова лежерно издание

 

Познатата холивудска актерка го привлече вниманието со својата лежерна пролетна комбинација составена од сина кошула со копчиња, бели панталони од тантела и разбушавена лоб фризура која и стои одлично. Кејт комбинацијата ја заокружи со златни шпиц салонки и минијатурна чанта во металик сребрена нијанса, па и покрај тоа што овие две бои некои жени никогаш не би ги носеле заедно, Кејт изгледа одлично со нив. Браво!

Панталоните од тантела воглавно се носат во црна и бела боја, и можете да ги комбинирате со се’ а особено елегантно изгледаат со кошули и блузи кои оваа сезона најчесто се зачинети со романтични карнери и изгледаат мошне шик и гламурозно. Токму затоа за денес покрај преубавата комбинација на Кејт пронајдовме и неколку модели од овие панталони со кои ви гарантираме дека нема да останете незабележани.

Премини на следната страна и погледни ги нашите предлози >>

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com