Симпатичната Кејт Холмс ги воодушеви сите со ова лежерно издание

 

Познатата холивудска актерка го привлече вниманието со својата лежерна пролетна комбинација составена од сина кошула со копчиња, бели панталони од тантела и разбушавена лоб фризура која и стои одлично. Кејт комбинацијата ја заокружи со златни шпиц салонки и минијатурна чанта во металик сребрена нијанса, па и покрај тоа што овие две бои некои жени никогаш не би ги носеле заедно, Кејт изгледа одлично со нив. Браво!

Панталоните од тантела воглавно се носат во црна и бела боја, и можете да ги комбинирате со се’ а особено елегантно изгледаат со кошули и блузи кои оваа сезона најчесто се зачинети со романтични карнери и изгледаат мошне шик и гламурозно. Токму затоа за денес покрај преубавата комбинација на Кејт пронајдовме и неколку модели од овие панталони со кои ви гарантираме дека нема да останете незабележани.

Премини на следната страна и погледни ги нашите предлози >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?