Кејт Мос повторно ни покажа зошто е една од најдоминантните модели на светот, иако е во петтата деценија од животот.

На свечениот настан amfAR Gala во Сао Паоло по повод донации за истражувања за сидата, Кејт на црвениот килим се појави во феноменално издание. 43 годишната манекенка носеше долг елегантен фустан во темносина боја кој дополнително го стилизираше со црн ремен, дијамантски накит од бело злато и елеганти сандали со блок потпетици.

Па што велите за ова неверојатно издание на познатата манекенка?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?