Викторија и покрај лошото време изгледа фантастично.

Познатата британска дизајнерка во Париз и покрај лошото време изгледаше одлично. Таа се прошета во оверсајз џемпер, здолниште и чизми кои се со нејзиниот потпис. Здолништето со средна должина и во тренди розова боја, џемперот во боја на вино и чизмите во слична нијанса само ни предочуваат која боја ќе биде еден од водечките трендови за сезоната што следува, а прекрасната Викторија ни покажа како да ја носиме истата.

Па, големо БРАВО за ова топ издание на Викторија.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?