Поранешната членка на Spice Girls оваа година доби две одликувања во Бакингемската палата за своето допринесување во модата.

Викторија Бекам наградата ја прими лично од принцот Вилијам. Таа за оваа пригода изгледаше елегантно и софистицирано во долгиот црн фустан од нејзината колекција.

Како добар познавач на модата (но и на протоколот), познатата дизајнерка на церемонијата носеше креација со долги ракави во комбинација со преубави високи потпетици во бордо боја со кои дополнително ја „подигна“ целата комбинација, како и со децентната шминка и фризура стилизирана во ниска несредена пунџа.

Маица која ќе ви објасни зошто Викторија Бекам никогаш не се смее >>

Па дали ви се допаѓа Викторија во ова издание?

А Бекам?

Панталоните и сакото на Викторија за кои сите зборуваат >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?