Кејт Босворт не воодушеви со ова лежерно издание

Познатата актерка на аеродромот LAX се појави во крајни едноставна комбинација која би сакале да ја пробаме и ние. Имено станува збор за baggy cropped фармерки од Citizens of Humanity кои како модел се едни водечките за оваа сезона (прочитај повеќе за овој модел тука) а прекрасната Кејт ги носеше „спакувано“ во шик комбинација со кошула од Totême.

Заборавете ги тесните фармерки – во мода се овие модели >>

Па, што велите за ова дамско издание на Кејт?

Три девојки, три комбинации – како да носиме фармерки оваа сезона >>

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?