Меланија Трамп и во лежерно издание изгледа шик

Откако стана Прва дама на Америка, Меланија Трамп најчесто ја гледаме во елегантни и дамски комбинации составени од фустани или комплети. Но таа ни покажа дека одлично се снаоѓа и кога се едноставните лежерни изданија во прашање. Имено, таа деновиве при посетата на една сигурна куќа во земјата на бизоните носеше ¾ бели панталони во комбинација во кошула со маслинесто зелена боја во кои изгледаше фантастично.

Таа е кралица на панталоните кои сите ќе ги носиме оваа пролет >>

Но Меланија не би била Меланија ако целата комбинација не ја зачинеше со некое стејтмент парче. Овојпат тоа се преубавите сандали од модната куќа „Rene Caovill“ кои се направени од змијска кожа и украсени со кристали.

Пролетни комбинации на Македонки кои се популарни на Инстаграм и Фејсбук 

Па дали ви се допаѓа Меланија во ова издание?

Кликни тука или отвори ја галеријата што следува и погледни ги најубавите бели панталони и фармерки за оваа сезона >>

види повеќе »

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?