Таа важи за ексцентрична, но можеби ова е премногу и за неа?!

Ријана за настап на фестивалот Коачела во Калифорнија носеше тексас јакна и панталони од тексас кои се отворени по целата должина додека целата комбинација ја „подигна“ со екстремно високите чизми за кои во најмала рака можеме да кажеме дека изгледаат необично.

Инаку, музичката ѕвезда од Барбадос и претходниот ден ги изненади сите со својот необичен и ексцентричен изглед со кој се појави на фестивалот.

Овој пат таа носеше парчиња од зимската ready-to-wear колекција на Гучи ...

Па, што мислите за овие две комбинации на Ријана?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?