Кајли Џенер се најде во незгодна ситуација ...

Познатата трендсетерка на една прослава во рамките на фестивалот Коачела се појави со потполно необична боја на коса, најавувајќи го новиот тренд кога се во прашање фризурите, но и во мини фустан од само 39 долари и црни чизмички. Но детаљот кој таа не го предвиде во оваа комбинација, а кој и создаде главоболка е тоа што во овој прекраток фустан не можеше да го сокрие spenks-от, односно стегачот кој го носи под него.

Овој фустан им стои добро само на жени кои имаат совршено тело >>

И така целиот ден го помина со рацете враќајќи го немирниот фустан на свое место и обидувајќи се да го сокрие она што сите го видовме.


Еве како не треба да носите кратки фустани – мало невнимание и ќе ви се случи катастрофа >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?