Северина во шик пролетно издание

Северина Којиќ во родниот Сплит се прошета во еден од подобрите стајлинзи во кои сме ја виделе во последно време. Таа со овој стајлинг многу потсетува на комбинацијата која пред неколку месеци ја носеше поп иконата Бијонсе, но и на едно издание на познатата британска дизајнерка Викторија Бекам за кое ви пишувавме пред само неколку дена.

Е ова е за паметење – Викторија Бекам во розово здолниште >>

Таа се прошета во плисирано здолниште кое според модните критичари и оваа пролетна сезона ќе биде еден од водечките трендови, а познатата хрватска пејачка го носеше во комбинација со тренди маица од Гучи со нивното лого од 90-тите.

Како Викторија Бекам ја носи најпопуларната боја за оваа сезона >>

Па, која од овие три комбинации ви се допаѓа најмногу?

И Северина го обожава најпопуларното парче за оваа пролет >>

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?