Откако минатиот месец отворено прозборе за бурниот развод со Бред Пит Анџелина овој пат видно расположена се појави во Лондон.

Во посетата на лондонската книжара Waterstone во друштво на своите деца 41 годишната Анџелина ги почести дежурните фотографи и минувачите со елегантно бело издание. Таа се прошета во преубавиот капут од Bottega Veneta а овој пат под него носеше плисирано бело здолниште, бела чанта од Everlane и лакирани чевли во беж нијанса.

Како Aнџелина Џоли ја фура бојата која е хит за оваа пролет >>

Па, дали ви се допаѓа ова издание на Анџелина?

Анџелина Џоли има само 35 килограми? Погледнете како изгледала порано, а како изгледа сега >>

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?