Меланија не можеше да изгледа подобро.

Првата дама на Америка на првиот голем говор на нејзиниот сопруг во Конгресот се појави во стејтмент блејзер со потписот на еден од нејзините омилени дизајнери Мајкл Корс.

Блејзерот е зачинет со кристали и стилизиран со црн ремен, а Меланија го носеше во комбинација со здолниште со молив крој кое е од истата пролетна колекција на познатиот дизајнер.

Меланија во хит панталони, но и во преубав фустан од тантела >>

Комбинацијата на Меланија Трамп од колекцијата на Мајкл Корс за пролет 2017

Меланија ни одржа лекција како да носиме лобутинки >>

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?