FaceBook  Twitter  

Амал Клуни се прошета во преубав фустан од Долче и габана кој можеме да го носиме како во дневни, така и во вечерни изданија.

И покрај шпекулациите дека сопругата на Клуни е бремена, нас многу повеќе не интересира нејзината комбинација, односно преубавиот цветен фустан од Dolce & Gabbana како и неверојатниот избор на модни додатоци со кои преубавата адвокатка ја подигна целата комбинација. Имено, Амал изгледаше прекрасно во малиот цветен фустан од престижниот италијански бренд со кој го прекри благо заобленото стомаче од каде всушност и тргнаа гласините за нејзината бременост.

Премини на следната страна и види ја комбинацијата на Амал >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Овде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа! ...
Дојдете во хотел Александрија и уживајте во прекрасниот поглед на Охридското езеро ... ...
Ова е модерен, луксузен и удобен хотел, на само пет минути одење од центарот на Скопје. ...
Duvet (Центар) Хотелот се наоѓа во центарот на градот буквално минути пешачење од плоштадот. ...
Ореов Лад е национален ресторан со 140 годишна семејна традиција, не­зао­би­колно добредојде на дестинацијата кон Матка ...