Амал Клуни се прошета во преубав фустан од Долче и габана кој можеме да го носиме како во дневни, така и во вечерни изданија.

И покрај шпекулациите дека сопругата на Клуни е бремена, нас многу повеќе не интересира нејзината комбинација, односно преубавиот цветен фустан од Dolce & Gabbana како и неверојатниот избор на модни додатоци со кои преубавата адвокатка ја подигна целата комбинација. Имено, Амал изгледаше прекрасно во малиот цветен фустан од престижниот италијански бренд со кој го прекри благо заобленото стомаче од каде всушност и тргнаа гласините за нејзината бременост.

Премини на следната страна и види ја комбинацијата на Амал >>

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?